Vitajte na mojom blogu
Boss Marťas

FK Senica vs MFK Ružomberok
pridal Boss Marťas 18.8. 2019 o 12:52

17.8.2019 o 19:00 bol v Senici futbal. Senica je skvelé mesto na Záhorií. Mám to tam rád, to tam poznám. Je tam skvelá káva, kofola, cigarety...a hlavne ŽENY. Prišiel som vlakom o 16:00. Stavil som sa najprv v centre na kávičke. Priniesla mi ju taká pekná mladá žena. Dal som si cigaretku. Zarezervoval som si tam penzión. Tam bola taká milá stará pani. Stavil som sa v reštaurácií. Dal som si šniclu s ryžou a šalát. Popritom som si znova zapálil. Blížil sa čas zápasu. Čašník v reštaurácií ma navigoval na štadión. Vstupenky tam predávali pekné, mladé pičky. Samozrejme som bol v sektore domácich. Slniečko nám svietilo do očí, našťastie som mal okuliare ako Neo z Matrixu, inak by som nevidel ani hovno.
Na štadión prišli aj pekné kurvičky blondínky s nádhernými dlhými nohami. Ukázali nám pekne aké dlhé majú cikanie. Odpudzovali našu pozornosť od futbalu.

Zápas začal. Senica začala z voľna. Tréner Senice Michal Ščasný - 40 rokov (19.8.1978) a tréner Ružomberka Ján Haspra - 50 rokov (29.5.1969). Bolo to napínavé v 10.minúte. No v 19.minúte padol prvý gól od hráča Senice - Frank Andersson Castaneda Velez - 25 rokov (17.7.1994). Nádherná strela priamo na bránku. Povzbudzovali, tešili sme sa dopiče. Nech žije Senica. V 31. minúte opäť hrdina zápasu Frank Andersson Castaneda Velez - 25 rokov (17.7.1994) druhý gól. Homoši z Ružomberka už prehrávali 2:0. Bohužiaľ v 45.minúte dal gól z penalty hráč z Ružomberka. Filip Twardzik - 26 rokov (10.2.1992). Skončil prvý polčas tak bol čas ísť na WC a do bufetu. Som tam stretol veľa fanúšikov z Trnavy. Som bol z toho milo prekvapený. Starí veteráni tam kričali na ženy nech dajú sukne dole a ukážu šušuri. Ja smiech.

Začal 2.polčas. Bolo vidno, že Senica je už unavená a jebe na to. Malo kopu šancí a prejebali to na plnej čiare. V 65.minúte dal gól opäť mladý hráč z Ružomberka Ondrej Novotny - 21 rokov (5.2.1998). Stav 2:2. Ale povzbudzovali sme chlapcov zo Senice. Ženy tam výskali ako keby ich piče pálili. Chceme vidieť gól. Niektorí fanúšikovia boli nervózny a už to začalo - vyjebaná liga, buzeranti z ligy. Nastalo predĺženie na dve minúty. Stav zápasu 2:2. Ale bolo pekné vidieť 4 góly. To sa v Slovenskom futbale len tak nevidí.
Zo štadiónu som sa opäť vydal do centra. Kúpil som si cigaretky. Jebol fajn kávičku. Mesto bolo plné skvelých pičiek. Sme aj rozprávali v bare o futbale lebo pičky nás tam aj tak dosť znervózňovali. O 23:00 nastal čas ísť už spať tak som sa vydal do Penziónu. Už tam nebola tá milá stará pani. Ale mladá jebačka v krásnych šatoch, že nejaký neskúsený amatér by aj zabudol čo chce povedať. Samozrejme já skúsený veterán som nemal žiadny problém. Ešte som ju aj pochválil aké má pekné nohy. Na izbe bolo WC aj sprcha. Dokonca aj televízia. Tak som prepínal TV kanály. Dobre som si poprdel a zapálil som si cigaretku na balkóne ako pán a bol čas spať. Ráno o 6:15 som odchádzal. Akurát som videl tú jebačku ako odchádza z práce. Išiel som do šenku, jebol som si kofolu a cigaretku. S takým starým dedkom som sa bavil o futbale a aj o sexe. Zavolal som si taxík čo ma odviezol na stanicu a vydal som sa domov. Som sa stavil ešte na kávičke a dal som si znova cigaretku. No skvelý deň. Určite pôjdem aj niekedy v budúcnosti. Už teraz sa teším na ďalší zápas. Senica do teho.